w dółPrzejdź w dół

Szkolenia

Data szkolenia: 21/11/2019
AUKCJA OZE 2019

AUKCJA OZE 2019

WARSZTATY

AUKCJA OZE 2019

 

PRZYGOTOWANIA DO AUKCJI

NOWE ZASADY PRZEPROWADZENIA AUKCJI

OFERTA AUKCYJNA

SPECYFIKA POSZCZEGÓLNYCH KOSZYKÓW

CO PO AUKCJI?

FINANSOWANIE PROJEKTÓW

 

 

Termin:

21 listopada, Warszawa

Hotel Mercure Grand

 

 

Znane są już terminy aukcji OZE na rok 2019. Przełom listopada i grudnia to gorący okres dla inwestorów z branży OZE, którzy chcą korzystnie zakontraktować swoje inwestycje na kolejne 15 lat ze wsparciem. Przedmiotem szkolenia będą szczegółowe zasady przygotowania i przeprowadzeni aukcji oraz najnowsze trendy rynkowe wynikające z nowelizacji ustawy o OZE, kluczowe z punktu widzenia realizacji inwestycji w najbliższym czasie. Zapraszamy na całodzienne spotkanie warsztatowe wyczerpujące ww. tematykę.

 

Szczegółowy program spotkania udostępniony będzie wszystkim zainteresowanym pod adresem: aleksandra.krzewinska@capitalstudio.pl

 

Warsztaty poprowadzą:

  • Michał Tarka

Wspólnik Zarządzający. Autor analiz dot. strategii rozwoju OZE w elektroenergetyce oraz transporcie dla Ministra Energii, doradca Minister Przedsiębiorczości i Technologii ds. OZE. Doradca w procesach legislacyjnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie. Przez wiele lat związany z największymi firmami  prawniczymi w Polsce. Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procedurach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy. Związany z branżą OZE od roku 2009. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards, jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce. Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas konferencji w zakresie energetyki odnawialnej w kraju i za granicą.

 

  • Marcin Trupkiewicz

Wspólnik Zarządzający. Ekspert w Komisji Prawniczej Rządowego Centrum Legislacji w pracach nad nowelizacją ustawy o OZE w roku 2019.  Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego. Współpracownik  Biura Analiz Sejmowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doktorant i pracownik naukowy na tejże uczelni. Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas krajowych konferencji o tematyce dotyczącej energetyki odnawialnej oraz trener prawny w Capital Training Studio.

 

Partnerzy:

        

 

FORMULARZ ZGŁOSZNIOWY« Wróć
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Capital Training Studio

Profesjonalne doradztwo i szkolenia w branży energetycznej

strzałka zapisz się na szkolenia