w dółPrzejdź w dół

Kadra

Eksperci z kancelarii prawnej BTK Legal oraz Operator Systemu Akcji OZE zapraszają Państwa do udziału w warsztatach.

Michał Tarka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe pozyskał w kancelariach prawnych takich jak: Wardyński i Wspólnicy, Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak czy TPA Horwath. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży OZE w Polsce i zagranicą.

 

 

W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce.

Autor i współautor strategicznych opracowań legislacyjnych oraz wykonawca kompleksowych zleceń dla Ministra Energii, Środowiska czy Przedsiębiorczości i Technologii.

Wiceprzewodniczący Polskiej Rady Biometanu. Członek Izby Gospodarczej Gazownictwa oraz Grupy Roboczej ds. Prawa Energetycznego IBA w Londynie. Autor i współautor kilkudziesięciu opracowań i artykułów prawno-energetycznych w prasie krajowej i zagranicznej.

Prelegent na krajowych i zagranicznych konferencjach poświęconych OZE. Współautor najnowszego komentarza do ustawy o OZE 2019 dla Wydawnictwa C.H. Beck (w przygotowaniu).

Marcin Trupkiewicz Marcin Trupkiewicz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Kancelarii Prawnej BTK-Legal oraz Operator Systemu Aukcji OZE Sp. z o.o.zajmuje się kompleksową obsługą prawną projektów OZE, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki instalacji biogazowych.

 

Dwukrotny laureat I miejsca w ogólnopolskim konkursie prawniczym „Prawo z Energią”; laureat konkursów organizowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Polski Komitet Energii Elektrycznej; alumn Projektu Akademia Energii organizowanego przez Fundację im. L. Pagi na GPW w Warszawie.

Członek Polskiej Rady Biometanu oraz Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego. Współpracownik Biura Analiz Sejmowych.

Autor licznych publikacji naukowych oraz branżowych dotyczących systemu wsparcia OZE.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Capital Training Studio

Profesjonalne doradztwo i szkolenia w branży energetycznej

strzałka zapisz się na szkolenia