w dółPrzejdź w dół

Archiwum

Data szkolenia: 16/04/2019
SEMINARIUM „REGULACJE PRAWNE RYNKU FOTOWOLTAIKI 2019”

SEMINARIUM „REGULACJE PRAWNE RYNKU FOTOWOLTAIKI 2019”

SEMINARIUM

„REGULACJE PRAWNE RYNKU FOTOWOLTAIKI 2019”

 

Kolejne nowelizacje ustawy o OZE oraz zmieniające się otoczenie rynkowe decydują o konieczności dostosowania strategii do bieżących uwarunkowań. Rok 2019 obfituje w szereg istotnych zmian dla branży, w tym kluczowe są zmiany w systemie prosumenckim oraz przygotowanie do tegorocznych aukcji OZE. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i wykorzystując sprawdzoną formułę warsztatów, przeprowadziliśmy szkolenie "REGULACJE PRAWNE RYNKU FOTOWOLTAIKI 2019", Podczas warsztatów zapewniliśmy uczestnikom możliwość przeprowadzenia nieformalnej dyskusji oraz indywidualne podejście do problemów.

 

Warsztaty poprowadzili:

  • Michał Tarka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie. Przez wiele lat związany z największymi firmami prawniczymi w Polsce. Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procesach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy, gwarantując szybkość i pewność działania. Związany z branżą OZE, w której jest znany ze skuteczności w realizacjach inwestycji. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce.

  • Marcin Trupkiewicz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Kancelarii Prawnej BTK-Legal zajmuje się kompleksową obsługą prawną projektów OZE. Dwukrotny laureat I miejsca w ogólnopolskim konkursie prawniczym „Prawo z Energią”; laureat konkursów organizowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Polski Komitet Energii Elektrycznej; alumn Projektu Akademia Energii organizowanego przez Fundację im. L. Pagi na GPW w Warszawie. Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego. Współpracownik Biura Analiz Sejmowych.

  • dr inż. Maciej Piliński / Sales Manager Solar Energy Fronius Polska

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej, kierunku Zarządzanie Energią Elektryczną. Tytuł doktora nauk technicznych obronił w 1997 roku w Instytucie Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej zajmując się zagadnieniami sztucznej inteligencji (Fuzzy Logic oraz Neural Networks). Od ponad 7 lat zdobywa doświadczenia na rynku fotowoltaiki w Polsce, gdzie czynnie uczestniczy w projektach oraz realizacjach różnorodnych instalacji o mocy od 3kWp do 1MWp. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki, niezależnym ekspertem wielu stowarzyszeń, autorem licznych publikacji i prezentacji. Od 2014 pracuje w firmie Fronius Polska Sp. z o.o. - oddziału Fronius International GmbH, wiodącego producenta falowników PV i urządzeń do magazynowania i zarządzania energią. Od stycznia 2016 roku pracuje na stanowisku Sales Manager jednostki biznesowej Solar Energy. Prywatnie i hobbistycznie jest miłośnikiem wszelkich rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, inteligentnych budynków i Internetu Rzeczy (IoT).

 

 

 

               

 

 « Wróć
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Capital Training Studio

Profesjonalne doradztwo i szkolenia w branży energetycznej

strzałka zapisz się na szkolenia