w dółPrzejdź w dół

Kadra

Eksperci z kancelarii prawnej BTK Legal oraz Operator Systemu Akcji OZE zapraszają Państwa do udziału w warsztatach.

Michał Tarka


Wspólnik Zarządzający. Autor analiz dot. strategii rozwoju OZE w elektroenergetyce oraz transporcie dla Ministra Energii, doradca Minister Przedsiębiorczości i Technologii ds. OZE. Doradca w procesach legislacyjnych. . Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie.

 

 

Przez wiele lat związany z największymi firmami  prawniczymi w Polsce.

Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procedurach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy.

Związany  z branżą OZE od roku 2009. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce.

Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas konferencji w zakresie energetyki odnawialnej w kraju i za granicą.

Marcin Trupkiewicz Marcin Trupkiewicz

Wspólnik Zarządzający. Ekspert w Komisji Prawniczej Rządowego Centrum Legislacji w pracach nad nowelizacją ustawy o OZE w roku 2019. Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego.

 

Współpracownik  Biura Analiz Sejmowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doktorant i pracownik naukowy na tejże uczelni.

Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas krajowych konferencji o tematyce dotyczącej energetyki odnawialnej oraz trener prawny w Capital Training Studio.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Capital Training Studio

Profesjonalne doradztwo i szkolenia w branży energetycznej

strzałka zapisz się na szkolenia