w dółPrzejdź w dół

O Capital

Nasza firma została powołana w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie branży energetycznej na nowoczesne rozwiązania wymagane w dzisiejszym świecie transformacji i rosnącej roli odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej i zwiększającej się liczby szczegółowych regulacji prawnych. 
 
Nasze zespoły szkoleniowe nastawione są przede wszystkim na dostarczanie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowo-technicznych serwując kompleksową wiedzę i kreując wartości dodane podczas wysoce specjalistycznych spotkań o charakterze warsztatowym. Niezbyt liczne grupy szkoleniowe pozwalają nam na indywidualne dotarcie z wiedzą do każdego uczestnika rozbudowując w każdym zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej.
 
Realizujemy również zamówienia na wewnętrzne szkolenia w firmach z branży energetycznej.
 
Nieodzownym elementem spotkań z nami jest wymiana poglądów i trendów w kontekście krajowym i międzynarodowym. Część prowadzonych szkoleń wykonywana jest za granicą w połączeniu z wizytami studyjnymi w najnowocześniejszych instalacjach energetycznych danego typu lub lokalizacjach realizacji najnowszych modeli energetycznych w rozproszeniu, energetyce odnawialnej czy hybrydowej.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Capital Training Studio

Profesjonalne doradztwo i szkolenia w branży energetycznej

strzałka zapisz się na szkolenia